Lista produktów marki Oticon

Aktywne filtry

WaxStop - komplet 8 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe WaxStop do aparatów słuchowych Oticon i Bernafon. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk filtrów.

Cena 24,00 zł

NoWax - komplet 6 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe NoWax przeznaczone do aparatów słuchowych Oticon i Bernafon. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk filtrów. Uwaga! Nastąpiła zmiana wzornictwa i producent nie umieszcza już swojego logo na opakowaniu! Uwaga! Na nagraniu instruktażowym widoczny jest wcześniejszy wzór opakowania!

Cena 30,00 zł

ProWax - komplet 6 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe ProWax są przeznaczone dla wybranych aparatów słuchowych Oticon, Bernafon, Sonic i Philips. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk filtrów. Uwaga! Nastąpiła zmiana wzornictwa i producent nie umieszcza już swojego logo na opakowaniu!

Cena 30,00 zł

ProWax miniFit - komplet 6...

Filtry przeciwwoskowinowe ProWax miniFit są przeznaczone do aparatów słuchowych Oticon, Bernafon, Sonic i Philips (wersje miniRITE, czyli te, które mają słuchawkę zewnętrzną miniFit). Uwaga! Wystąpiła zmiana wzornictwa i najnowsze opakowanie filtrów ProWax miniFit ma kolor całkowicie czarny.  W...

Cena 30,00 zł

Streamer Pro ConnectLine...

Stremer Pro to urządzenie pozwalające na bezprzewodowe przesyłanie dźwięków z różnych systemów audio, np. telefonów komórkowych, TV, MP3 i innych - do bezprzewodowych aparatów słuchowych Oticon i pozostałych urządzeń ConnectLine. Produkt ten wykorzystuje łączność Bluetooth. Jeśli nie wiesz, czy...

Cena 1 040,00 zł

Baterie Oticon "675" - 60 szt.

Baterie 675 do aparatów słuchowych proponowane przez firmę Oticon. W opakowaniu znajduje się 60 sztuk baterii (10 blistrów po 6 sztuk). Gwarantujemy długi okres przydatności, dlatego możesz mieć pewność, że nasze baterie są nowe i trwałe.

Cena 84,00 zł

Baterie Oticon "13" - 60 szt.

Cynkowo-powietrzne baterie 13 do aparatów słuchowych oferowane przez markę Oticon. W opakowaniu znajduje się 10 blistrów po 6 sztuk, czyli 60 sztuk baterii. Gwarantujemy długi okres przydatności, dlatego możesz mieć pewność, że nasze baterie są nowe i trwałe.

Cena 84,00 zł

Baterie Oticon "312" - 60 szt.

Baterie 312 do aparatów słuchowych proponowane przez firmę Oticon. W opakowaniu znajduje się 60 sztuk baterii (10 blistrów po 6 sztuk). Gwarantujemy długi okres przydatności, dlatego możesz mieć pewność, że nasze baterie są nowe i trwałe.

Cena 84,00 zł

Klips do aparatów...

Klips do aparatów słuchowych SafeLine skutecznie podtrzymuje aparaty słuchowe i zapobiega ich zgubieniu, czy upadkowi.Zawieszka może być używana zarówno z dwoma aparatami słuchowymi, jak i tylko jednym.Gumeczki podtrzymujące aparat dostępne są w dwóch wielkościach: duże lub małe.Duże gumeczki...

Cena 36,00 zł

Komora baterii Oticon Get "13"

Komora baterii (13) kompatybilna z zewnątrzusznymi aparatami słuchowymi Oticon Get w standardowym kolorze: chromowy beż.

Cena 15,00 zł

Komora baterii Oticon Ria...

Komora baterii do zausznych aparatów słuchowych Oticon Ria miniRITE (bateria 312) w standardowy kolorze chromowego beżu.

Cena 15,00 zł

Przełącznik kołyskowy Oticon

Przełącznik kołyskowy w klasycznym kolorze chromowego beżu do niektórych zausznych aparatów słuchowych Oticon.

Cena 10,00 zł