Pielęgnacja aparatów słuchowych | Sklep internetowy | Gorzów Wlkp

Pielęgnacja aparatów słuchowych

Odpowiednia pielęgnacja aparatów słuchowych jest niezbędna do ich prawidłowego i bezawaryjnego funkcjonowania. Aparaty słuchowe pracują w ekstremalnych warunkach - są narażone na pot, woskowinę, obumarły naskórek, brud, kurz, deszcz, niskie i wysokie temperatury, nadmierną ekspozycję na słońce oraz wiele innych czynników, które mogą przyczynić się do awarii układów elektronicznych składających się na aparat słuchowy.

Zapoznaj się akcesoriami do pielęgnacji aparatów słuchowych! Tabletki do czyszczenia wkładek usznych, kapsułki do osuszania aparatów słuchowych, osuszacze elektroniczne do aparatów słuchowych, szczoteczki, wyciorki do aparatów słuchowych, te i wiele innych akcesoriów znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Aktywne filtry

Osuszacz Dry-Sun UV 2.1 z etui

Elektryczny osuszacz do aparatów słuchowych, następca niezawodnego modelu Dry-Star UV 2. Dry-Sun UV 2.1 posiada dodatkową funkcję dezynfekcji światłem UV-C i został zaprojektowany w Niemczech. Może być używany ze wszystkimi typami aparatów słuchowych na baterie. To jest wyrób medyczny. Używaj go...

Cena 329,00 zł

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i suszenia aparatów słuchowych z cienkimi dźwiękowodami (open) eSET11. Zestaw zawiera tabletki czyszczące, pudełko do czyszczenia, nici do czyszczenia i suszenia cienkich wężyków o średnicy 0,9mm, kapsułki osuszające oraz pudełko do osuszania.

Cena 90,00 zł

Kapsułki osuszające do...

Kapsułki osuszające CEDIS przeznaczone do suszenia aparatów słuchowych i wkładek dousznych.Materiał higroskopijny zawarty w kapsułce skutecznie pobiera wilgoć, dzięki czemu delikatna elektronika zamknięta w obudowie aparatu słuchowego jest chroniona, a samo urządzenie jest mniej podatne na...

Cena 26,00 zł

CEDIS tabletki czyszczące...

Tabletki z aktywnym tlenem do czyszczenia wkładek usznych i nasadek/kopułek pomogą Ci utrzymać w czystości swoje aparaty słuchowe.W opakowaniu znajdziesz 20 sztuk rozpuszczalnych w wodzie tabletek.Sprawdź zakładkę Załączniki i pobierz nasz bezpłatny poradnik o pielęgnacji aparatów słuchowych!

Cena 32,00 zł

Cerustop - komplet 8 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe Cerustop do wybranych aparatów słuchowych Phonak. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk filtrów.

Cena 24,00 zł

Osuszacz Dry-Cap UV 1.1® do...

Osuszacz Dry-Cap UV 1.1® to następca niezawodnego osuszacza Dry-Cap UV. Urządzenie to służy do jednoczesnego suszenia, czyszczenia i ładowania, dedykowane głównie ładowalnym aparatom słuchowym. W procesie czyszczenia wykorzystuje dodatkowe światło UV-C i światło niebieskie (450 mm). Dzięki...

Cena 379,00 zł

Chusteczki czyszczące CEDIS...

Opakowanie chusteczek do dezynfekcji i czyszczenia obudów aparatów słuchowych i powierzchni wkładek usznych - 25 szt. zapakowanych pojedynczo.

Cena 46,25 zł

Zestaw do czyszczenia...

Na zestaw składają się: - kapsułki do osuszania aparatów słuchowych, - szczelny pojemniczek do osuszania, - tabletki z aktywnym tlenem do czyszczenia wkładek usznych, - pojemniczek z sitkiem, - gruszka osuszająca, pozwalająca na wydmuchanie kropel wody, które mogą zostać w otworach...

Cena 90,99 zł

ProWax - komplet 6 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe ProWax są przeznaczone dla wybranych aparatów słuchowych Oticon, Bernafon, Sonic i Philips. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk filtrów. Uwaga! Nastąpiła zmiana wzornictwa i producent nie umieszcza już swojego logo na opakowaniu!

Cena 30,00 zł

Pojemniczek z sitkiem do...

Pojemniczek do czyszczenia wkładek dousznych z użyciem tabletek czyszczących. Łatwe wyciąganie i wkładanie wkładki usznej zapewnia dopasowane sitko.

Cena 16,00 zł