Zestawy do pielęgnacji aparatów słuchowych | Sklep internetowy

Zestawy

Specjalnie przygotowane zestawy do pielęgnacji aparatów słuchowych. Suszenie, czyszczenie, dezynfekcja - najpotrzebniejsze akcesoria w jednym miejscu!

Aktywne filtry

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i suszenia aparatów słuchowych z cienkimi dźwiękowodami (open) eSET11. Zestaw zawiera tabletki czyszczące, pudełko do czyszczenia, nici do czyszczenia i suszenia cienkich wężyków o średnicy 0,9mm, kapsułki osuszające oraz pudełko do osuszania.

Cena 90,00 zł

Zestaw do czyszczenia...

Na zestaw składają się: - kapsułki do osuszania aparatów słuchowych, - szczelny pojemniczek do osuszania, - tabletki z aktywnym tlenem do czyszczenia wkładek usznych, - pojemniczek z sitkiem, - gruszka osuszająca, pozwalająca na wydmuchanie kropel wody, które mogą zostać w otworach...

Cena 90,99 zł

Zestaw do czyszczenia...

Zestaw do czyszczenia wkładek usznych składa się z ośmiu tabletek z aktywnym tlenem, szczelnego pudełka z sitkiem i gruszki z metalową końcówką.

Cena 48,99 zł

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i osuszania aparatów słuchowych wewnątrzusznych składa się z czterech kapsułek osuszających, szczelnego pojemniczka i spray'u do dezynfekcji ze szczoteczką.

Cena 63,50 zł

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i dezynfekcji aparatów słuchowych składa się z delikatnej chusteczki z mikrofiby oraz małego, kieszonkowego płynu do dezynfekcji w spray'u (8 ml). Uwaga! Chusteczka może występować w kolorze białym.

Cena 31,00 zł

Zestaw do pielęgnacji...

Zestaw do pielęgnacji wkładek usznych składa się z: - pudełka z sitkiem, - 8 tabletek czyszczących, - gruszka osuszająca. Oprócz tych produktów do zestawu dołączona jest praktyczna kosmetyczka, która ułatwi przechowywanie wszystkich akcesoriów do aparatów słuchowych.

Cena 97,99 zł

Zestaw do czyszczenia...

W skład zestawu wchodzą 4 kapsułki osuszające, szczelne pudełko do osuszania, 8 tabletek czyszczących wraz z pojemniczkiem z sitkiem, gruszka do wydmuchiwania kropel wody zalegających we wkładce usznej po jej umyciu oraz praktyczna kosmetyczka.

Cena 102,99 zł

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i osuszania wewnątrzusznych aparatów słuchowych zawiera: spray do dezynfekcji (ze szczoteczką), 4 kapsułki osuszające, pojemniczek do osuszania aparatów słuchowych. Do kompletu dołączona jest również praktyczna i pojemna kosmetyczka.

Cena 111,99 zł

Zestaw do pielęgnacji...

Zestaw do pielęgnacji wewnątrzusznych aparatów słuchowych pozwoli na ich oczyszczenie i osuszenie. W jego skład wchodzą 4 kapsułki osuszające, 25 wilgotnych chusteczek do dezynfekcji w kieszonkowym dozowniku, szczelny pojemniczek do osuszania i pojemna kosmetyczka.

Cena 98,50 zł

Zestaw do pielęgnacji...

Na zestaw do pielęgnacji wewnątrzusznych aparatów słuchowych składają się: 4 kapsułki osuszające, pudełko do osuszania, 25 chusteczek do czyszczenia i dezynfekcji.

Cena 73,50 zł