Strona główna

Aktywne filtry

Cerustop - komplet 8 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe Cerustop do wybranych aparatów słuchowych Phonak. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk filtrów.

Cena 24,00 zł

WaxStop - komplet 8 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe WaxStop do aparatów słuchowych Oticon i Bernafon. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk filtrów.

Cena 24,00 zł

HearClear - komplet 8 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe HearClear są kompatybilne z aparatami słuchowymi Starkey i Audibel. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk filtrów.

Cena 24,00 zł

NoWax - komplet 6 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe NoWax przeznaczone do aparatów słuchowych Oticon i Bernafon. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk filtrów. Uwaga! Nastąpiła zmiana wzornictwa i producent nie umieszcza już swojego logo na opakowaniu! Uwaga! Na nagraniu instruktażowym widoczny jest wcześniejszy wzór opakowania!

Cena 30,00 zł

HF 3 Black...

Filtry przeciwwoskowinowe HF 3 Black w kompatybilne z aparatami słuchowymi marek: Signia Siemens Audio Service Przed zakupem wybierz kolor: czerwony lub niebieski! Do filtrów dołączony jest wybierak.

Cena 48,00 zł

ProWax - komplet 6 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe ProWax są przeznaczone dla wybranych aparatów słuchowych Oticon, Bernafon, Sonic i Philips. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk filtrów. Uwaga! Nastąpiła zmiana wzornictwa i producent nie umieszcza już swojego logo na opakowaniu!

Cena 30,00 zł

ProWax miniFit - komplet 6...

Filtry przeciwwoskowinowe ProWax miniFit są przeznaczone do aparatów słuchowych Oticon, Bernafon, Sonic i Philips (wersje miniRITE, czyli te, które mają słuchawkę zewnętrzną miniFit). Uwaga! Wystąpiła zmiana wzornictwa i najnowsze opakowanie filtrów ProWax miniFit ma kolor całkowicie czarny.  W...

Cena 30,00 zł

Filtr - osłona mikrofonu...

Osłona mikrofonu o długości 14 mm stosowana w niektórych zausznych aparatach słuchowych Phonak.

Cena 5,00 zł

SmartGuard - komplet 6 szt.

Filtry przeciwwoskowinowe SmartGuard zabezpieczają wybrane aparaty słuchowe Phonak przed woskowiną.

Cena 30,00 zł

Osłona mikrofonu SMALL...

Filtr/osłona mikrofonu w kolorze jasnego brązu do niektórych wewnątrzusznych aparatów słuchowych Starkey lub Audibel. W opakowaniu znajdą się 4 sztuki produktu. Tutaj znajduje się większa wersja tego produktu.

Cena 20,00 zł

Baterie Rayovac Extra "13"...

Baterie "13" do aparatów słuchowych Ravoyac są cynkowo-powietrzne, bez dodatku rtęci. Zostały zaprojektowane specjalnie do aparatów słuchowych. Gwarantujemy długi okres przydatności, dlatego możesz mieć pewność, że nasze baterie są nowe i trwałe. W opakowaniu znajdziesz 60 sztuk baterii (10...

Cena 69,00 zł