Filtruj według

Rodzaj aparatu

Marka

Czyszczenie aparatów słuchowych | Akcesoria | Sklep internetowy

Czyszczenie

Czyszczenie aparatów słuchowych i wkładek usznych jest niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania. Niewielkie otwory mikrofonowe mogą łatwo zostać zabrudzone poprzez brud i kurz, blokując tym samym transmisję dźwięków do aparatów słuchowych, dlatego tak ważna jest regularna pielęgnacja aparatów słuchowych. Środki do czyszczenia aparatów słuchowych i wkładek usznych skutecznie zdezynfekują ich powierzchnie, a odpowiednie akcesoria pozbędą się brudu. 

Aktywne filtry

CEDIS tabletki czyszczące...

Tabletki z aktywnym tlenem do czyszczenia wkładek usznych i nasadek/kopułek pomogą Ci utrzymać w czystości swoje aparaty słuchowe.W opakowaniu znajdziesz 20 sztuk rozpuszczalnych w wodzie tabletek.Sprawdź zakładkę Załączniki i pobierz nasz bezpłatny poradnik o pielęgnacji aparatów słuchowych!

Cena 32,00 zł

Chusteczki czyszczące CEDIS...

Opakowanie chusteczek do dezynfekcji i czyszczenia obudów aparatów słuchowych i powierzchni wkładek usznych - 25 szt. zapakowanych pojedynczo.

Cena 46,25 zł

Pojemniczek z sitkiem do...

Pojemniczek do czyszczenia wkładek dousznych z użyciem tabletek czyszczących. Łatwe wyciąganie i wkładanie wkładki usznej zapewnia dopasowane sitko.

Cena 16,00 zł

Multitool CEDIS eT4.3 - 5 szt.

Multitool Cedis to wielofunkcyjne narzędzie do codziennej pielęgnacji aparatu słuchowego i wkładki usznej. Szczoteczka pozwala pozbyć się większych zabrudzeń, cienka żyłka skutecznie udrażnia otwory wentylacyjne, a niewielki magnes jest pomocny przy zakładaniu i wyciąganiu baterii.

Cena 47,50 zł

Spray dezynfekcyjny z...

Mały spray do dezynfekcji aparatów słuchowych i wkładek dousznych - z atomizerem

Cena 32,00 zł

Nici do czyszczenia CEDIS -...

Wygodne i elastyczne nici służą do dokładnego czyszczenia dźwiękowodów i wentylacji w aparatach wewnątrzusznych oraz wkładkach usznych. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk nici i są one odpowiednie do otworów o średnicy większej od 0,9 mm.

Cena 65,70 zł

Nici do czyszczenia CEDIS -...

Wygodne i elastyczne nici służą do dokładnego czyszczenia dźwiękowodów i wentylacji w aparatach wewnątrzusznych oraz wkładkach usznych. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk nici i są one odpowiednie do otworów o średnicy mniejszej od 0,9 mm.

Cena 99,00 zł

Wyciorki do czyszczenia...

Małe wyciorki o średnicy 2,5 mm gwarantują dokładne oczyszczenie większości wentylacji.

Cena 42,00 zł

Zestaw do czyszczenia...

Na zestaw składają się: - kapsułki do osuszania aparatów słuchowych, - szczelny pojemniczek do osuszania, - tabletki z aktywnym tlenem do czyszczenia wkładek usznych, - pojemniczek z sitkiem, - gruszka osuszająca, pozwalająca na wydmuchanie kropel wody, które mogą zostać w otworach...

Cena 90,99 zł

Suszarka elektryczna do...

Elektryczna stacja higieniczna to niemieckiej produkcji elektroniczny osuszacz do aparatów słuchowych, który dodatkowo posiada funkcję dezynfekcji promieniami UV-C aparatów słuchowych, wkładek oraz słuchawek dousznych.Jedno urządzenie, dwa zastosowania: osuszanie i dezynfekcja.

Cena 362,00 zł

Chusteczki do czyszczenia...

Chusteczki do czyszczenia aparatów słuchowych i wkładek usznych CEDIS eC2.7 zapakowane do dużego dozownika. W opakowaniu znajduje się 90 szt. małych, gotowych do użycia wilgotnych chusteczek.

Cena 54,50 zł

Chusteczki czyszczące CEDIS...

Chusteczki czyszczące CEDIS do codziennej pielęgnacji obudowy aparatu słuchowego i powierzchni wkładki usznej. W kieszonkowym dozowniku znajduje się 25 chusteczek gotowych do użytku. Posiadają właściwości dezynfekujące.

Cena 31,50 zł