Filtruj według

Rodzaj aparatu

Marka

Osuszanie aparatów słuchowych | Osuszacze | Sklep internetowy

Suszenie

Suszenie aparatów słuchowych zabezpiecza aparaty słuchowe przed szkodliwym działaniem wilgoci. Wilgoć jest największym wrogiem aparatów słuchowych. Oprócz czynników pogodowych, źródłem wilgoci jest pot - aparaty słuchowe mają kontakt ze skórą. Znajdujące się we wnętrzu aparatów słuchowych, czy procesorów mowy układy elektroniczne potrzebują odpowiedniej ochrony - osuszania.

Aktywne filtry

Kapsułki osuszające do...

Kapsułki osuszające CEDIS przeznaczone do suszenia aparatów słuchowych i wkładek dousznych.Materiał higroskopijny zawarty w kapsułce skutecznie pobiera wilgoć, dzięki czemu delikatna elektronika zamknięta w obudowie aparatu słuchowego jest chroniona, a samo urządzenie jest mniej podatne na...

Cena 26,00 zł

Gruszka osuszająca

Ergonomicznie uformowana gruszka służy do wydmuchiwania kropel wody z dźwiękowodu i wentylacji we wkładce usznej.

Cena 16,00 zł

Suszarka elektryczna do...

Elektryczna stacja higieniczna to niemieckiej produkcji elektroniczny osuszacz do aparatów słuchowych, który dodatkowo posiada funkcję dezynfekcji promieniami UV-C aparatów słuchowych, wkładek oraz słuchawek dousznych.Jedno urządzenie, dwa zastosowania: osuszanie i dezynfekcja.

Cena 362,00 zł

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i suszenia aparatów słuchowych z cienkimi dźwiękowodami (open) eSET11. Zestaw zawiera tabletki czyszczące, pudełko do czyszczenia, nici do czyszczenia i suszenia cienkich wężyków o średnicy 0,9mm, kapsułki osuszające oraz pudełko do osuszania.

Cena 90,00 zł

Zestaw do czyszczenia...

Na zestaw składają się: - kapsułki do osuszania aparatów słuchowych, - szczelny pojemniczek do osuszania, - tabletki z aktywnym tlenem do czyszczenia wkładek usznych, - pojemniczek z sitkiem, - gruszka osuszająca, pozwalająca na wydmuchanie kropel wody, które mogą zostać w otworach...

Cena 90,99 zł

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i osuszania aparatów słuchowych wewnątrzusznych składa się z czterech kapsułek osuszających, szczelnego pojemniczka i spray'u do dezynfekcji ze szczoteczką.

Cena 63,50 zł

Spray osuszający ze...

Spray ze sprężonym powietrzem służy do osuszania wkładek usznych i dźwiękowodów.

Cena 59,00 zł

Zestaw do pielęgnacji...

Zestaw do pielęgnacji wewnątrzusznych aparatów słuchowych pozwoli na ich oczyszczenie i osuszenie. W jego skład wchodzą 4 kapsułki osuszające, 25 wilgotnych chusteczek do dezynfekcji w kieszonkowym dozowniku, szczelny pojemniczek do osuszania i pojemna kosmetyczka.

Cena 98,50 zł

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i osuszania wewnątrzusznych aparatów słuchowych zawiera: spray do dezynfekcji (ze szczoteczką), 4 kapsułki osuszające, pojemniczek do osuszania aparatów słuchowych. Do kompletu dołączona jest również praktyczna i pojemna kosmetyczka.

Cena 111,99 zł

Zestaw do czyszczenia...

W skład zestawu wchodzą 4 kapsułki osuszające, szczelne pudełko do osuszania, 8 tabletek czyszczących wraz z pojemniczkiem z sitkiem, gruszka do wydmuchiwania kropel wody zalegających we wkładce usznej po jej umyciu oraz praktyczna kosmetyczka.

Cena 102,99 zł

Zestaw do pielęgnacji...

Na zestaw do pielęgnacji wewnątrzusznych aparatów słuchowych składają się: 4 kapsułki osuszające, pudełko do osuszania, 25 chusteczek do czyszczenia i dezynfekcji.

Cena 73,50 zł