0
ConnectLine Streamer Pro Oticon
opakowanie Streamer Pro Oticon ConnectLine
opakowanie Streamer Pro Oticon ConnectLine

Streamer Pro ConnectLine Oticon

1 040,00 zł
Brutto

Stremer Pro to urządzenie pozwalające na bezprzewodowe przesyłanie dźwięków z różnych systemów audio, np. telefonów komórkowych, TV, MP3 i innych - do bezprzewodowych aparatów słuchowych Oticon i pozostałych urządzeń ConnectLine. Produkt ten wykorzystuje łączność Bluetooth.

Jeśli nie wiesz, czy Twoje aparaty słuchowe są kompatybilne z tym urządzeniem, to napisz do nas pod adres [email protected] z informacją o ich modelu!

Konieczne jest sparowanie urządzenia z aparatami słuchowymi przez protetyka słuchu! Usługa bezpłatna w gabinetach Sonido

Obecnie brak na stanie

Streamer Pro ConnectLine Oticon może być używany jako:

- pilot zdalnego sterowania (zmiana programów, regulacja głośności w aparatach słuchowych),

- bezprzewodowy transmiter dźwięków z zewnętrznych urządzeń do aparatów słuchowych.

W pudełku, oprócz produktu Streamer Pro znajduje się jeszcze: stacja ładująca, ładowarka, przewód USB do ładowania, przewód 3,5 mm mini jack stereo (do muzyki lub MP3), przewód rozdzielacza zestawu słuchawkowego 3,5 mm (do komputera), czarny pasek-naszyjnik rozmiar M i L, ciemna obudowa ochronna, ściereczka do czyszczenia

Streamer Pro posiada wbudowany nadajnik/odbiornik Bluetooth, który pozwala na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami, przez co aparaty słuchowe mogą służyć jako zestaw słuchawkowy! Oprócz tego, wbudowano w niego także cewkę indukcyjną, która umożliwia bezprzewodowe odbieranie sygnałów z pętli indukcyjnych, a dołączone przewody umożliwią połączenie ze sprzętem bez użycia Bluetooth.

Zaleca się, aby odległość między aparatami słuchowymi a Streamerem nie przekraczała 1m. Z tego względu do zestawu dołączony jest pasek-naszyjnik, który pełni rolę anteny!

Streamer Pro a inne urządzenia: zasięg Bluetooth określa się jako 10 m.

Aby urządzenie mogło obsługiwać aparaty słuchowe musi zostać połączone z nimi za pomocą komputera i odpowiedniego oprogramowania. W tym celu konieczna jest wizyta u protetyka słuchu! W gabinetach protetyki słuchu Sonido usługa ta będzie bezpłatna!

NASZE GABINETY

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

W zakładce Załączniki znajduje się elektroniczna wersja instrukcji obsługi, możesz ją pobrać i poznać szczegółowe informacje dotyczące Streamera.

Specyficzne kody

Nowy produkt

Pliki do pobrania

Streamer Pro - Instrukcja

Dokument zawiera wersję elektroniczną instrukcji obsługi urządzenia Streamer Pro Oticon ConnectLine

Pliki do pobrania (4.48M)

Streamer Pro ConnectLine...

1 040,00 zł

Zobacz także