dry space uv
search
  • dry space uv
  • osuszacz dry space uv zamkniety
  • dry space uv front
  • dry space uv cechy
  • osuszacz do procesorow mowy dry space uv opakowanie
  • osuszacz do implantow sluchowych dry space uv opakowanie

Osuszacz do procesorów mowy Dry-Space UV

419,00 zł
Brutto

Elektroniczny osuszacz do procesorów mowy Dry-Space UV zaprojektowany w Niemczech. Jego wymiary zostały dopasowane w taki sposób, aby zmieściły się w nim nie tylko aparaty słuchowe wszystkich typów (zauszne, wewnątrzuszne, czy RIC/RITE), ale również większe od nich procesory mowy.

Dry-Space UV został wyposażony w lampę emitującą promieniowanie UV-C, dzięki któremu możliwa jest dezynfekcja procesorów mowy, aparatów słuchowych, czy ochronników słuchu.

Ilość
Spodziewany czas wysyłki: do 5 dni roboczych

DRY-SPACE UV

Dry-Space UV to elektroniczny osuszacz do procesorów mowy, zausznych aparatów słuchowych, wewnątrzusznych aparatów słuchowych, aparatów słuchowych ze słuchawką zewnętrzną (RIC/RITE), wkładek usznych, generatorów szumów, czy też przeciwhałasowych zatyczek do uszu.

DZIAŁANIE

Dry-Space UV do osuszania wykorzystuje zjawisko konwekcji, a proces suszenia procesorów mowy został wzbogacony o ich dezynfekcję za pomocą promieniowania UV-C (253,7 nm) i światła niebieskiego. Dzięki czemu powierzchnie procesorów mowy są w 99,9% pozbawione bakterii, grzybów i wirusów, zapobiegając rozwojowi infekcji i stanów zapalnych.

Dry-Space UV jest obsługiwany za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu jest bardzo prosty w obsłudze. Przycisk uruchamia automatyczny proces osuszania, który wyłącza się po 5 godzinach.

Osuszacz Dry-Space UV do procesorów mowy delikatnie suszy w temperaturze 45 st. C oraz automatycznie dopasowuje się do temperatury otoczenia. Jest przy tym energooszczędny, niedrogi w eksploatacji i bezpieczny.

ZASILANIE

Osuszacz Dry-Space UV może być zasilany za pomocą złącza USB 2.0, co czyni go urządzeniem bardzo mobilnym, gdyż może być ładowany zarówno w domu, jak i w samochodzie. Oprócz tego w opakowaniu znajdują się zamienne końcówki zasilacza do gniazdek (EU/UK/US/AUS), dzięki czemu Dry-Space UV może być z powodzeniem używany podczas zagranicznych podroży.

Zawartość opakowania: Osuszasz Dry-Space UV, zasilacz i kabel USB, końcówki zasilacza do gniazdek (EU/UK/US/AUS), instrukcja obsługi.

Masz pytania? Napisz do nas pod adres sklep@sonido.pl

Flow-Med

Opis

Rodzaj aparatu
Na baterie
Temperatura suszenia
45 st. C
Wymiary (długość x szerokość x wysokość)
146 mm x 116 mm x 42 mm
Waga
178 g
Certyfikaty
TÜV/GS, CE, EMC, FCC i STC
Gwarancja producenta
24 miesiące
Funkcja dezynfekcji
Tak
Nowy produkt

Zobacz także