0
dry space uv
osuszacz dry space uv zamkniety
dry space uv front
dry space uv cechy
osuszacz do procesorow mowy dry space uv opakowanie
osuszacz do implantow sluchowych dry space uv opakowanie
osuszacz dry space uv zamkniety
dry space uv front
dry space uv cechy
osuszacz do procesorow mowy dry space uv opakowanie
osuszacz do implantow sluchowych dry space uv opakowanie

Osuszacz do procesorów mowy Dry-Space UV

419,00 zł
Brutto

Elektroniczny osuszacz do procesorów mowy Dry-Space UV zaprojektowany w Niemczech. Jego wymiary zostały dopasowane w taki sposób, aby zmieściły się w nim nie tylko aparaty słuchowe wszystkich typów (zauszne, wewnątrzuszne, czy RIC/RITE), ale również większe od nich procesory mowy.

Dry-Space UV został wyposażony w lampę emitującą promieniowanie UV-C, dzięki któremu możliwa jest dezynfekcja procesorów mowy, aparatów słuchowych, czy ochronników słuchu.

Spodziewany czas wysyłki: do 5 dni roboczych

DRY-SPACE UV

Dry-Space UV to elektroniczny osuszacz do procesorów mowy, zausznych aparatów słuchowych, wewnątrzusznych aparatów słuchowych, aparatów słuchowych ze słuchawką zewnętrzną (RIC/RITE), wkładek usznych, generatorów szumów, czy też przeciwhałasowych zatyczek do uszu.

DZIAŁANIE

Dry-Space UV do osuszania wykorzystuje zjawisko konwekcji, a proces suszenia procesorów mowy został wzbogacony o ich dezynfekcję za pomocą promieniowania UV-C (253,7 nm) i światła niebieskiego. Dzięki czemu powierzchnie procesorów mowy są w 99,9% pozbawione bakterii, grzybów i wirusów, zapobiegając rozwojowi infekcji i stanów zapalnych.

Dry-Space UV jest obsługiwany za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu jest bardzo prosty w obsłudze. Przycisk uruchamia automatyczny proces osuszania, który wyłącza się po 5 godzinach.

Osuszacz Dry-Space UV do procesorów mowy delikatnie suszy w temperaturze 45 st. C oraz automatycznie dopasowuje się do temperatury otoczenia. Jest przy tym energooszczędny, niedrogi w eksploatacji i bezpieczny.

ZASILANIE

Osuszacz Dry-Space UV może być zasilany za pomocą złącza USB 2.0, co czyni go urządzeniem bardzo mobilnym, gdyż może być ładowany zarówno w domu, jak i w samochodzie. Oprócz tego w opakowaniu znajdują się zamienne końcówki zasilacza do gniazdek (EU/UK/US/AUS), dzięki czemu Dry-Space UV może być z powodzeniem używany podczas zagranicznych podroży.

Zawartość opakowania: Osuszasz Dry-Space UV, zasilacz i kabel USB, końcówki zasilacza do gniazdek (EU/UK/US/AUS), instrukcja obsługi.

Masz pytania? Napisz do nas pod adres [email protected]

Flow-Med

Opis

Rodzaj aparatu
Na baterie
Temperatura suszenia
45 st. C
Wymiary (długość x szerokość x wysokość)
146 mm x 116 mm x 42 mm
Waga
178 g
Certyfikaty
TÜV/GS, CE, EMC, FCC i STC
Gwarancja producenta
24 miesiące
Funkcja dezynfekcji
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt

Osuszacz do procesorów mowy...

419,00 zł

Zobacz także