0
corda-minifit-oticon-spira-minifit-bernafon-calosc
corda-minifit-oticon-spira-minifit-bernafon-koncowka
minifit-bernafon-oticon
corda-minifit-oticon-spira-minifit-bernafon-koncowka
minifit-bernafon-oticon

Corda miniFit - Spira miniFit - Oticon Bernafon

15,00 zł
Brutto 1-2 dni robocze

Corda miniFit/Spira miniFit to cienki, elastyczny dźwiękowód przeznaczony do niektórych aparatów słuchowych Oticon i Bernafon. 

Dźwiękowody są dostępne w wielkościach 0-3 i dwóch średnicach (0.9 i 1.3 mm).

Należy wybrać taki sam typ dźwiękowodu, jaki został dobrany przez prowadzącego protetyka słuchu, dlatego przed zakupem koniecznie przeczytaj więcej informacji w zakładce Opis (poniżej). Między innymi, dowiesz się, czym się różni Corda miniFit od Cordy 2 oraz SpiraFlex od Spiry miniFit.

Nie wiesz jaki dźwiękowód wybrać? Nie wiesz, czy Corda miniFit/Spira miniFit pasuje do Twojego aparatu słuchowego? Skontaktuj się z nami! Pomożemy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: [email protected]

Średnica: 0,9 mm
Strona: Prawa
Wielkość: 0
Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!

Długość dźwiękowodu zależy od wybranej wielkości oznaczonej od 0 do 3. Ważne jest również oznaczenie średnicy - 0.9 lub 1.3 mm. Obie informacje są nadrukowane na końcówce dźwiękowodu!

Dźwiękowody Corda miniFit/Spira miniFit posiadają rozróżnienie na strony - prawą i lewą.

Prosimy również upewnić się, czy na pewno został dobrany dźwiękowód Corda miniFit/Spira miniFit, a nie Corda 2/SpiraFlex - różnią się one końcówką. Corda miniFit/Spira miniFit posiada jeden pierścień, a Corda 2/SpiraFlex - trzy pierścienie.

Należy wybrać taki sam typ dźwiękowodu, jaki został dobrany przez prowadzącego protetyka słuchu. Jeśli nie wiesz jaki dźwiękowód wybrać - napisz do nas pod adres [email protected]

1 Przedmioty

Opis

Kompatybilne z aparatami:
Bernafon
Oticon

Specyficzne kody

Nowy produkt

Corda miniFit - Spira...

15,00 zł

Zobacz także