Lista produktów marki Cedis

Aktywne filtry

CEDIS tabletki czyszczące...

Tabletki z aktywnym tlenem do czyszczenia wkładek usznych i nasadek/kopułek pomogą Ci utrzymać w czystości swoje aparaty słuchowe.W opakowaniu znajdziesz 20 sztuk rozpuszczalnych w wodzie tabletek.Sprawdź zakładkę Załączniki i pobierz nasz bezpłatny poradnik o pielęgnacji aparatów słuchowych!

Cena 32,00 zł

Kapsułki osuszające do...

Kapsułki osuszające CEDIS przeznaczone do suszenia aparatów słuchowych i wkładek dousznych.Materiał higroskopijny zawarty w kapsułce skutecznie pobiera wilgoć, dzięki czemu delikatna elektronika zamknięta w obudowie aparatu słuchowego jest chroniona, a samo urządzenie jest mniej podatne na...

Cena 26,00 zł

Spray dezynfekcyjny z...

Mały spray do dezynfekcji aparatów słuchowych i wkładek dousznych - z atomizerem

Cena 32,00 zł

Suszarka elektryczna do...

Elektryczna stacja higieniczna to niemieckiej produkcji elektroniczny osuszacz do aparatów słuchowych, który dodatkowo posiada funkcję dezynfekcji promieniami UV-C aparatów słuchowych, wkładek oraz słuchawek dousznych.Jedno urządzenie, dwa zastosowania: osuszanie i dezynfekcja.

Cena 362,00 zł

Pojemniczek z sitkiem do...

Pojemniczek do czyszczenia wkładek dousznych z użyciem tabletek czyszczących. Łatwe wyciąganie i wkładanie wkładki usznej zapewnia dopasowane sitko.

Cena 16,00 zł

Zestaw do czyszczenia...

Na zestaw składają się: - kapsułki do osuszania aparatów słuchowych, - szczelny pojemniczek do osuszania, - tabletki z aktywnym tlenem do czyszczenia wkładek usznych, - pojemniczek z sitkiem, - gruszka osuszająca, pozwalająca na wydmuchanie kropel wody, które mogą zostać w otworach...

Cena 90,99 zł

Wyciorki do czyszczenia...

Małe wyciorki o średnicy 2,5 mm gwarantują dokładne oczyszczenie większości wentylacji.

Cena 42,00 zł

Zestaw do czyszczenia i...

Zestaw do czyszczenia i suszenia aparatów słuchowych z cienkimi dźwiękowodami (open) eSET11. Zestaw zawiera tabletki czyszczące, pudełko do czyszczenia, nici do czyszczenia i suszenia cienkich wężyków o średnicy 0,9mm, kapsułki osuszające oraz pudełko do osuszania.

Cena 90,00 zł

Chusteczki czyszczące CEDIS...

Opakowanie chusteczek do dezynfekcji i czyszczenia obudów aparatów słuchowych i powierzchni wkładek usznych - 25 szt. zapakowanych pojedynczo.

Cena 46,25 zł

Chusteczki do czyszczenia...

Chusteczki do czyszczenia aparatów słuchowych i wkładek usznych CEDIS eC2.7 zapakowane do dużego dozownika. W opakowaniu znajduje się 90 szt. małych, gotowych do użycia wilgotnych chusteczek.

Cena 54,50 zł