0
kopułki click sleeve signia
kopułki click sleeve signia silk
kopułki click sleeve signia S
click sleeve signia wentylowane s
kopułki click sleeve signia silk
kopułki click sleeve signia S
click sleeve signia wentylowane s

Click Sleeve Signia - 6 szt.

65,10 zł
Brutto

Kopułki Click Sleeve Signia przeznaczone są do aparatów wewnątrzusznych natychmiastowego dopasowania Signia Silk , ale mogą być też z powodzeniem stosowane w aparatach słuchowych Signia Pure X,  Nx i primax typu RIC (ze słuchawką zewnętrzną).

Click Sleeve Signia występuje w wersji z wentylacją i bez wentylacji. Kopułki dostępne są w czterech rozmiarach: XS, S, M, L.

Uwaga! Model Pure AX wykorzystuje nasadki nowej generacji!

Ze względów higienicznych, nie ma możliwości zwrotu opakowania otwartego po dostarczeniu (zerwana plomba). Prosimy o przemyślane zakupy.

Rozmiar: S
Wentylacja: tak
Spodziewany czas wysyłki: do 5 dni roboczych

Kopułki Click Sleeve to uniwersalne nasadki stosowanie w aparatach słuchowych Signia Silk oraz w aparatach słuchowych typu RIC (platformy X, Nx i prmiax). Pozwalają na natychmiastowe dopasowanie modelu Silk, bez konieczności wykonywania indywidualnej obudowy aparatu wewnątrzusznego. Dzięki swojej elastyczności dopasowują się do kształtu przewodu słuchowego zewnętrznego. Występują w wersji zamkniętej i wentylowanej.

Montowane są bezpośrednio na aparaty słuchowe Signia Silk lub słuchawki RIC. Prawidłowe założenie wywołuje charakterystyczny "klik".

Oferowane kopułki są w kolorze szarym. Jest to ulepszona, bardziej wytrzymała wersja kopułek Clik Sleeve w wersji przezroczystej. 

Należy wybrać taki sam typ kopułki, jaki został dobrany przez prowadzącego protetyka słuchu. Jeśli nie wiesz jaką kopułkę wybrać - napisz do nas pod adres [email protected]

Opis

Kolor
szary
Kompatybilne z aparatami:
CIC
RIC
Signia Silk X / Nx

Specyficzne kody

Nowy produkt

Click Sleeve Signia - 6 szt.

65,10 zł

Zobacz także