0

SDS 3.0 - Słuchawki do aparatów słuchowych Phonak Quest/Venture/Belong

115,00 zł
Brutto

Słuchawki SDS 3.0 (receiverx 3.0) są kompatybilne ze starszymi aparatami słuchowymi Phonak (platformy Quest, Venture i Belong). Występują w czterech wielkościach (0-3) i dwóch zakresach wzmocnienia (Standard - xS i Power - xP). Słuchawki SDS 3.0 są odpowiednio wyprofilowane przez co różnią się stroną (prawa/lewa)

Przed zakupem upewnij się jaką moc słuchawki (xS/xP), wielkość (0-3) i stronę (prawa/lewa) potrzebujesz. Informacje te można znaleźć na końcówce aktualnie noszonej słuchawki. Nie należy zmieniać mocy słuchawki na własną rękę. Każda zmiana musi zostać zatwierdzona przez prowadzącego protetyka słuchu.

Ze względów higienicznych, nie ma możliwości zwrotu opakowania otwartego po dostarczeniu (zerwana plomba). Prosimy o przemyślane zakupy.

Strona: Prawa
Wielkość: 0
Moc słuchawki: xS
Spodziewany czas wysyłki: do 5 dni roboczych

Słuchawki SDS 3.0 do starszych aparatów słuchowych Phonak (platformy Quest, Venture i Belong) dzięki różnym zakresom wzmocnienia (Standard - xS i Power - xP) pozwalają na dopasowanie aparatów słuchowych dla różnego stopnia niedosłuchów. Są to części wymienne, dzięki czemu przy progresji ubytku słuchu nie musi występować konieczność wymiany aparatu słuchowego na nowy, lecz zastosowanie słuchawki o większej mocy. 

Wraz z słuchawkami SDS 3.0 używaj tylko nasadek do nich dedykowanych (kopułki z "SDS 3.0"nazwie)!

Do wymiany słuchawki może być potrzebna pomoc protetyka słuchu!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Nie należy zmieniać mocy słuchawki na własną rękę. Każda zmiana musi zostać zatwierdzona przez prowadzącego protetyka słuchu.

Uwaga! Upewnij się, że nie poszukujesz nowszej generacji słuchawek Phonak (SDS 4.0)!

Jeśli nie wiesz, czy słuchawka SDS 3.0 będzie pasowała do Twojego aparatu słuchowego lub szukasz innego akcesorium do aparatów słuchowych, to napisz do nas maila pod adres [email protected], a my postaramy się pomóc i doradzić!

Ze względów higienicznych, nie ma możliwości zwrotu opakowania otwartego po dostarczeniu (zerwana plomba). Prosimy o przemyślane zakupy.

Opis

Kompatybilne z aparatami:
Phonak

Specyficzne kody

Nowy produkt

SDS 3.0 - Słuchawki do...

115,00 zł

Zobacz także