0

mini-Słuchawki 3.0 RIC Signia/Audio Service

164,00 zł
Brutto

mini-Słuchawki 3.0 RIC to nowa generacja słuchawek do aparatów słuchowych Signia i Audio Service na platformach AX i G7.

Występują w pięciu wielkościach (0-4) i trzech zakresach wzmocnienia (S, M, P). mini-Słuchawki 3.0 RIC Signia/Audio Service są odpowiednio wyprofilowane, przez co różnią się stroną (prawa/lewa)!

Ze względów higienicznych, nie ma możliwości zwrotu opakowania otwartego po dostarczeniu (zerwana plomba). Prosimy o przemyślane zakupy.

Strona: Prawa
Wielkość: 0
Moc słuchawki: S
Spodziewany czas wysyłki: do 5 dni roboczych

Przed zakupem należy upewnić się jakiej mocy słuchawki (S, M, P) oraz jakiej długości (0-4) poszukujemy. Informacje te można znaleźć na końcówce aktualnie noszonej słuchawki. Nie należy zmieniać mocy słuchawki na własną rękę. Każda zmiana musi zostać zatwierdzona przez prowadzącego protetyka słuchu.

Przy wymianie słuchawki może być potrzebna pomoc protetyka słuchu! Umów się na wizytę!

Jeśli nie wiesz, czy mini-Słuchawki 3.0 pasują do Twojego aparatu słuchowego, to napisz do nas pod adres [email protected], a my postaramy się pomóc!

Ze względów higienicznych, nie ma możliwości zwrotu opakowania otwartego po dostarczeniu (zerwana plomba). Prosimy o przemyślane zakupy.

Opis

Kompatybilne z aparatami:
Audio Service Mood G7
Audio Service Mood Li-Ion G7
Audio Service R Li G7
Audio Service R S G7
Signia Pure 312 AX
Signia Pure C&G AX
Signia Styletto AX

Specyficzne kody

Nowy produkt

mini-Słuchawki 3.0 RIC...

164,00 zł

Zobacz także