0
SoundGate 3 Bernafon
opakowanie soundgate 3 bernafon
opakowanie soundgate 3 bernafon

SoundGate 3 Bernafon

1 040,00 zł
Brutto 1-2 dni robocze

Urządzenie do bezprzewodowego przysyłania dźwięków z różnych urządzeń audio (telefon, komputer, MP3, TV) wprost do wybranych modeli aparatów słuchowych Bernafon. SoundGate 3 wykorzystuje łączność Bluetooth.

Jeśli nie wiesz, czy Twoje aparaty słuchowe są kompatybilne z tym urządzeniem, to napisz do nas pod adres [email protected] z informacją o ich modelu!

Konieczne jest sparowanie urządzenia z aparatami słuchowymi przez protetyka słuchu! Usługa bezpłatna w gabinetach Sonido

Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!

SoundGate 3 może być używany jako:

- pilot zdalnego sterowania (regulacja głośności, zmiana programów w aparatach słuchowych),

- bezprzewodowy transmiter dźwięków z zewnętrznych urządzeń do aparatów słuchowych.

W pudełku, oprócz urządzenia SoundGate 3 znajduje się jeszcze: obudowa ochronna, stacja dokująca, kabel USB do ładowania akumulatora, kabel stereo 3,5 mm, pasek-naszyjnik.

SoundGate 3 posiada wbudowany nadajnik/odbiornik Bluetooth, dzięki któremu system może komunikować się bezprzewodowo z innymi urządzeniami. Oprócz tego, wbudowano w niego także cewkę indukcyjną, która umożliwia bezprzewodowe odbieranie sygnałów z pętli indukcyjnych!

SoundGate a aparaty słuchowe: zaleca się, aby odległość między aparatami słuchowymi a SoundGate nie przekraczała 1m. Z tego względu do zestawu dołączony jest pasek naszyjnik, który pełni rolę anteny!

SoundGate a inne urządzenia: zasięg Bluetooth określa się jako 10 m.

Aby urządzenie mogło obsługiwać aparaty słuchowe musi zostać połączone z nimi za pomocą komputera i odpowiedniego oprogramowania. W tym celu konieczna jest wizyta u protetyka słuchu! W gabinetach protetyki słuchu Sonido usługa ta będzie bezpłatna!

NASZE GABINETY

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wejdź w zakładkę Załączniki i pobierz instrukcję obsługi, aby poznać szczegóły!

Jeśli nie wiesz, czy Twoje aparaty słuchowe są kompatybilne z tym urządzeniem, to napisz do nas pod adres [email protected] z informacją o ich modelu!

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi - SoundGate 3

Dokument zawiera wersję elektroniczną instrukcji obsługi urządzenia SoundGate 3 Bernafon.

Pliki do pobrania (2.74M)

SoundGate 3 Bernafon

1 040,00 zł

Zobacz także