0
osuszacz dry-turbo cd
osuszacz dry-turbo cd gora
osuszacz dry-turbo cd podkładka
osuszacz dry-turbo cd opakowanie
osuszacz dry-turbo cd gora
osuszacz dry-turbo cd podkładka
osuszacz dry-turbo cd opakowanie

Osuszacz Dry-Turbo CD do ładowalnych aparatów słuchowych

265,00 zł
Brutto

Osuszacz Dry-Turbo CD jest odpowiedni zarówno dla wszystkich typów (zauszne, wewnątrzuszne, RIC/RITE) ładowalnych aparatów słuchowych, jak i tych na baterie. Zapewnia bardzo dobre suszenie już po 30 minutach dzięki turbo wentylatorowi. Zestaw zawiera antypoślizgową podkładkę higieniczną.

Spodziewany czas wysyłki: do 5 dni roboczych

Pot, wilgoć, woskowina stanowią duże zagrożenie dla prawidłowego działania aparatów słuchowych, dlatego powinno się je regularnie osuszać. Osuszacz Dry-Turbo CD doskonale sprosta temu zadaniu. Jest on dedykowany ładowalnym aparatom słuchowym, ale sprawdzi się też przy aparatach słuchowych na baterie!

Dzięki bardzo wydajnemu wentylatorowi możliwe jest dokładne wysuszenie aparatów słuchowych już w 30 minut. W tym czasie wokół nich przepływa 2,4 metra sześciennego powietrza o ciśnieniu 28 Paskali. Przy zużyciu 1 W Dry-Turbo CD jest bardziej energooszczędne niż inne urządzenia tego rodzaju. Dzięki czemu osuszanie jest znaczniej wydajniejsze i szybsze niż w przypadku tradycyjnych osuszaczy konwekcyjnych, a aparaty słuchowe nie są obciążone termicznie.

Osuszacz Dry-Turbo CD jest dodatkowo wyposażony w antypoślizgową podkładkę higieniczną, na której można umieścić aparaty słuchowe. Następnie wystarczy ją nakryć osuszaczem i nacisnąć przycisk, który rozpocznie suszenie. Obecność tylko jednego przycisku stanowi bardzo dużą łatwość w jego obsłudze. Dodatkowo, Dry-Turbo CD został wyposażony w diody LED sygnalizujące osuszanie.

Złącze USB 5V zapewnia dużą mobilność urządzenia. Port USB 2.0 jest wystarczający do działania osuszacza.

Dry-Turbo CD wyposażony jest też w lampę emitującą światło niebieskie, mające działanie przeciwbakteryjne, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwzapalne.

Zawartość opakowania: osuszacz Dry-Turbo CD, antypoślizgowa podkładka higieniczna, zasilacz, kabel USB, instrukcja obsługi.

Jeśli szukasz osuszacza z funkcją dezynfekcji do ładowalnych aparatów słuchowych promieniowaniem UV-C, to sprawdź Dry-Cap UV.

Flow-Med

Opis

Rodzaj aparatu
Ładowalny
Wymiary (długość x szerokość x wysokość)
90 mm x 90 mm x 38 mm
Waga
141 g
Certyfikaty
TUV/GS, CE, EMC, FCC, STC
Gwarancja producenta
24 miesiące
Funkcja dezynfekcji
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt

Osuszacz Dry-Turbo CD do...

265,00 zł

Zobacz także